خدمات سئو ارزان

کمتر مدیری حاضر است مبلغ زیادی را برای سئو سایت در نظر بگیرد و این موضوع ضرورت استفاده از خدمات سئو ارزان را مشخص می کند. ولی این خدمات به اندازه ای که در نگاه اول خوب و جذاب به نظر می رسند مناسب نیستند و ممکن است ضربه بزرگی به سئو سایت وارد کنند. امروزه در فضای اینترنت می توان شرکت های زیادی را پیدا کرد که خدمات بهینه سازی سئو را با قیمت نسبتا پایینی ارائه می دهند. برای خیلی از پروژه هایی که بودجه محدودی دارند این تنها راه موجود برای سئو سایت می باشد. به همین دلیل این خدمات در میان صاحبان سایت کم تجربه از محبوبیت خاصی برخوردارند. در این مقاله با خدمات سئو ارزان و دلایلی که نباید به آن ها رو آورد آشنا خواهید شد.

این خدمات شامل چه مواردی می باشد؟

امروزه چه در اینترنت و چه در زندگی واقعی بدون تلاش و سرمایه گذاری نمی توان به جایی رسید. صاحب هر کسب و کاری باید بداند که بهبود وجهه شرکت، افزایش فروش و سود دهی در نتیجه سرمایه گذاری از جمله سرمایه گذاری مالی حاصل می شود.

همانطور که می دانید سئو در مقایسه با تبلیغات محتوایی یک سرمایه گذاری بلند مدت است. صفحه ای که تنها یک بار به خوبی بهینه شده باشد می تواند روزانه و یا در طول سال ها صدها و هزاران بازدید کننده را به خود جذب کند.

سئو با کیفیت شامل کارهای زیادی می باشد که هر کدام از آن ها به نوبه خود بر روی رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو تاثیر می گذارند. حتی طراحی سایت بر فاکتورهای رفتاری تاثیر گذار است، و تاثیر این فاکتورها بر رتبه بندی سایت کسی پوشیده نیست. به همین دلیل هزینه این خدمات ممکن است بسیار گران باشد.

خدمات سئو ارزان شامل تعداد محدودی از کارها می باشد. حتی اگر پروژه شما به صفحه اول نتایج جستجو راه پیدا کند برای مدت زیادی در آنجا باقی نخواهد ماند. علاوه بر این سئو بی کیفیت ممکن است ضرر غیر قابل جبرانی به سایت وارد کند که بر روی سئو و رتبه بندی سایت در آینده تاثیر منفی خواهد داشت.

ابزار و روش های مورد استفاده یکی از مهمترین بخش های سئو می باشند. استفاده از روش های سیاه و خاکستری می تواند موجب پنالتی و فیلتر شدن سایت شما توسط موتورهای جستجو خواهد شد که رهایی از آن بسیار مشکل و تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

البته برداشت افراد مختلف از مفهوم کلمه "ارزان" متفاوت است. برای بعضی از افراد سئو با هزینه های زیاد هم ارزان محسوب می شود. به همین دلیل قبل از هر چیزی باید به فهرست کارها و ابزار و روش های مورد استفاده ای که در قالب خدمات ارائه می شوند را مورد بررسی قرار دهیم.

cheap seo

5 دلیل برای عدم استفاده از سئو ارزان

در اینجا 5 دلیل اصلی برای هدم استفاده از خدمات سئو ارزان را معرفی می کنیم:

صرفه جویی مالی

شاید این موضوع در تناقض با واقعیت به نظر برسد ولی صرفه جویی ممکن است هزینه های گزافی در پی داشته باشد. اصطلاح بسیار جالبی در این مورد وجود دارد: "ما هنوز آنقدر پولدار نشدیم که کالای ارزان بخریم". اگر مجری خدمات متقلب و یا غیر حرفه ای باشد ممکن است زیان غیر قابل جبرانی به سایت شما وارد کند که ناچار خواهید شد برای اصلاح آن هزینه به مراتب بیشتر از آنچه باید به منظور مراجعه به متخصصان حرفه ای سئو هزینه می کردید، متقبل شوید.

ریسک پنالتی و فیلتر شدن توسط موتورهای جستجو

اگر قبل از این با سئو آشنایی داشته اید حتما در مورد فیلترهای "مینوسینسک" و "پنگوئن" شنیده اید. این ها تنها چند نمونه از فیلترهای موتورهای جستجو هستند. رها شدن از این فیلترها بسیار مشکل و بسیاری از مواقع غیر ممکن است. گاهی طراحی یک سایت جدید به مراتب راحت تر است. در اینترنت موارد زیادی وجود دارد که سئو غیر اصولی باعث از دست رفتن سایت ها شده است. چرا این اتفاق می افتد؟ پاسخ خیلی سادست: شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو ارزان از روش های نه چندان قانونی استفاده می کنند و گوگل و یاندکس فریب کاران را دوست ندارند.

سرمایه گذاری انجام شده در چشم انداز بلند بازگشت ندارد

حضور در صفحه اول با بعضی از کلمات کلیدی ممکن است برای بلند مدت مقدور نباشد. رسیدن به صفحه اول و باقی ماندن در آن دو موضوع کاملا متفاوت هستند.

سئو ارزان سایت باعث کاهش رضایت بازدید کنندگان می شود که بر روی رتبه بندی سایت در آینده تاثیر منفی خواهد داشت. ممکن است به علت انجام سئو نادرست و ناقص سایت شما از صفحه اول نتایج جستجو خارج شود.

مجریان تازه کار

اصولا شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو ارزان از تجربه و دانش کمتری برخورداند که این موضوع ممکن است بر سایت شما تاثیر منفی داشته باشد. متخصصی که از دانش لازم برخوردار نباشد می تواند آسیب جبران ناپذیری به سایت شما وارد کند. به همین دلیل مراجعه به چنین شرکت هایی ریسک محسوب می شود.

فقدان رویکرد فردی

هر پروژه همانند اهداف و وظایف آن منحصر بفرد است. همه می خواهیم که مجری خدمات به خوبی مشکل ما را درک کرده و رویکردی فردی برای حل آن داشته باشد.

متاسفانه اکثر شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو ارزان سایت ها را بر اساس یک الگوی ثابت و با استفاده از ابزار و روش های تکراری سئو می کنند.

صرفه جویی کار بدی نیست، همه ما دوست داریم کمتر خرج کنیم و نتیجه بهتری بگیریم. ولی مواردی وجود دارد که نباید در آن صرفه جویی کرد.

زمانی که در مورد خدمات سئو سایت صحبت می کنید حتما فهرست کارهای ارائه شده و روش ها و ابزار مورد استفاده را بررسی کنید. هنگام مراجعه به شرکت های مختلف بدون تعارف و ترس، دائما گزارش کارهای انجام شده را درخواست کنید.

(votes: 1, rating: 5)