بک لینک در یوتیوب

بک لینک ها از نقطه نظر سئو از اهمیت زیادی برخوردارند چرا که تاثیر مستقیمی بر رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو دارند و بک لینک هایی که در سایت های عظیمی نظیر یوتیوب نمایش داده می شوند تاثیر به مراتب بیشتری دارند.

ایجاد بک لینک در یوتیوب امروزه کارایی زیادی دارد و برای مدت زیادی موثر خواهد ماند چرا که این سایت یکی از محبوب ترین و پر بازدید ترین سایت های دنیاست. صاحبان سایت ها از تمام دنیا تلاش می کنند بک لینک های خود را در این سایت قرار دهند.

هر چه سایت های بیشتری در صفحات خود بک لینک شما را منتشر کنند میزان اعتماد (تراست) سایت شما افزایش خواهد یافت. علاوه بر تعداد این صفحات کیفیت آن ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

یوتیوب در میان موتورهای جستجو از سطح بالایی از اعتماد برخوردار است چرا که خودش یکی از پروژه های گوگل می باشد و اگر بک لینک شما در این سایت منتشر شده باشد وزن زیادی به سایت شما منتقل خواهد کرد.

بک لینک در یوتیوب طرفداران زیادی دارد ولی خیلی از افراد نمی دانند چطور آن را ایجاد.

youtube feedback

روش های ایجاد بک لینک در یوتیوب

در اینجا دو روش موثر برای ایجاد بک لینک را مورد بررسی قرار می دهیم:

ایجاد کانال

این روش دشوار و پر زحمت است و شامل انجام مراحل ایجاد کانال شخصی در یوتیوب و رسیدگی به آن می باشد.

انتشار یک ویدئو موضوعی با اطلاعات مفید در کانال راحت ترین گزینه می باشد. جذابیت این ویدئو افراد زیادی را به آن جذب خواهد کرد. می توانید در شرح ویدئو بک لینک سایتتان را قرار دهید.

ترکیب ویدئو های سرگرمی و کاری با تبلیغات روش به مراتب مشکلی تری است. ولی نباید در بحث تجاری زیاده روی کنیم چرا که ویدئویی که صرفا جنبه تجاری داشته باشد از محبوبیت کمتری برخوردار است.

هر چه ویدئو مشهور تر باشد افراد بیشتری آن را خواهند دید و بک لینک منتشر شده در زیر آن وزن بیشتری خواهد داشت.

اگر با سعی و تلاش زیاد کانال خود را ایجاد کنید می توانید سود زیادی از آن بدست بیاورید چرا که یوتیوب مرجعی برای جذب ترافیک هدفمند و مشتریان بالقوه می باشد.

نظرات

این روش به مراتب راحت تر است. برای ثبت نظر نیازی به صرف زمان و انرژی زیادی ندارید. به منظور ایجاد بک لینک با این روش لازم است با جستجو کلمات کلیدی در موتورهای جستجو، ویدئوهای مرتبط با زمینه فعالیت خودتان را بیابید. در ادامه باید زیر ویدئو مربوطه نظر خود را ذکر آدرس سایت خودتان ثبت کنید.

هر چه نظر شما ارگانیک تر ثبت شود نتیجه بهتری از آن خواهید گرفت.

تبلیغات

روش ساده دیگری نیز وجود دارد که البته نیازمند صرف هزینه می باشد. می توانید با صاحبان کانال ها تماس بگیرید و بابت خرید تبلیغات با آن ها توافق کنید. در این توافقات باید حتما شرایط "انتشار بک لینک در شرح" ذکر شود. با این روش می توانید ایجاد بک لینک در یوتیوب را در کانال های معتبر انجام دهید.

(votes: 4, rating: 4)