بک لینک ارزان

سئو سایت، آن را به رتبه های اول در نتایج جستجو با کلمات کلیدی مشخص می رساند و باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان از سایت می شود. هر چه تعداد افرادی که از طریق موتور های جستجو وارد سایت شما می شوند بیشتر باشد احتمال اینکه این افراد به مشتریان شما تبدیل شوند بیشتر خواهد بود. برای انجام سئو موفق لازم است تعداد بک لینک ها را افزایش دهید. به عبارت دیگر باید تلاش کنید سایت های با کیفیت و معتبر به سایت شما ارجاع دهند. برای این کار نیاز نیست که حتما هزینه گزافی پرداخت شود. با کمک سرویس کوبو می تواند بک لینک ارزان بخرید و سایت خود را ارتفاء دهید.

بک لینک چیست و چگونه به ارتقاء سایت کمک می کند؟

لینک ها (هایپرلینک ها) وسیله ای هستند که انتقال از یک صفحه به صفحه دیگر و از یک سایت به سایت دیگر بوسیله آن ها صورت می گیرد. بک لینک ها از اهمیت بالایی در کار با موتورهای جستجو برخوردار است. ربات Googlebot با کمک بک لینک ها مدارک جدید را پیدا و ایندکس می کند. ساختار بک لینک ها بسیار سادست:

  • URL – نشانی صفحه ای که بک لینک به آن ارجاع می دهد.
  • متن (تصویر و یا خود URL) – جزئی که با کلیک بر روی آن انتقال به صفحه صورت می گیرد.

بک لینک هایی که به سایت شما ارجاع می دهند، برای گوگل نشان دهنده میزان جذابیت و ارزشمند بودن سایت برای کاربران می باشد. هر چه تعداد بک لینک های با کیفیت و طبیعی که به سایت شما ارجاع می دهند بیشتر باشد، سایت شما از نظر موتور جستجو مفیدتر و معتبر تر بوده و در صورتی که سایر شرایط برابر باشد سایت شما باید بالاتر از سایت های دیگر قرار بگیرد. برای محاسبه تعداد بک لینک الگوریتم های مختلفی از جمله PageRank مورد استفاده قرار می گیرند.

چگونه با کمک بک لینک های ارزان سایت را در گوگل ارتقاء دهیم؟

کوبو یک سرویس خودکار با تکنولوژی پیشرفته است که به سایت ها کمک می کند با خرید بک لینک به رتبه های اول در نتایج جستجو برسند. با کمک این ابزار می توان موفقیت سایت در گوگل را چه در ایران و چه خارج از آن افزایش داد. این پلتفرم پیشرفته مجموعه کاملی از کارها را برای افزایش تعداد بک لینک انجام می دهد:

  • صفحات فرود یا صفحاتی که بک لینک ها به آن ارجاع می دهند را انتخاب می کند.
  • بودجه کمپین تبلیغاتی را با توجه به تعداد کلمات کلیدی محاسبه می کند.
  • نمایش دهنده های با کیفیت را برای انتشار بک لینک ها انتخاب می کند.
  • با توجه به بودجه شما بک لینک ها را خریداری می کند.
  • موفقیت کمپین تبلیغاتی را ارزیابی می کند (می توانید از سیستم گزارش بگیرید).

برای خرید بک لینک ارزان کافیست فهرستی از کلمات کلیدی تهیه کرده، آن را در سرویس بار گذاری و نام سایت را وارد کنید. بقیه کارها توسط کوبو و به صورت خودکار انجام خواهد شد.

چرا استفاده از سرویس کوبو مقرون به صرفه است؟

صرفه جویی در بودجه و زمان: با کمک سرویس پیشرفته می توانید رتبه سایت را با حداقل هزینه ارتقاء دهید. کوبو به بهینه کردن بودجه شما برای خرید بک لینک کمک می کند. سرویس به صورت خودکار 10 سایت رقیب شما که با هر کلمه کلیدی ذکر شده در کمپین شما در صفحه اول نتایج جستجو گوگل قرار دارند را آنالیز می کند و با توجه به داده های دریافتی بودجه ماهانه ساخت بک لینک ارزان به تعداد مورد نیاز برای رسیدن به صفحه اول را محاسبه می کند. همچنین میزان رقابت کلمات کلیدی انتخاب شده نیز در نظر گرفته می شود.

دریافت بک لینک های طبیعی: با استفاده از کوبو در سایت هایی که واقعا می توانند به شما کمک کنند که به رتبه های خوبی در نتایج جستحو در گوگل برسید بک لینک ارزان بخرید. الگوریتم کار سرویس امکان ساخت و افزایش تعداد بک لینک ها به صورت طبیعی را فراهم می کند. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که اگر به صورت ناگهانی تعداد زیادی بک لینک بی کیفیت بر روی سایت شما قرار بگیرد، امکان فیلتر شدن و از دست رفتن رتبه سایت در نتایج جستجو گوگل وجود دارد. کوبو به شما کمک می کند که بک لینک هایی خریداری کنید که علاوه بر ارزان بودن با کیفیت و طبیعی بوده و در نمایش دهنده های معتبر منتشر می شوند.

(votes: 1, rating: 5)