اگر می خواهید ترافیک سایتتان را افزایش بدهید، از سرویس کوبو برای بالا بردن جایگاهتان در جستجوی گوگل استفاده کنید. روش هایی که ما برای بهینه سازی پیشنهاد می کنیم باعث افزایش بازدید وب سایت شده و بازدیدکنندگان جدید را به سایت شما خواهد آورد. 

۱.خرید بک لینک به منظور افزایش بازدید سایت

روش های زیادی برای افزایش بازدید سایت وجود دارد. در هر منطقه از جهان روش های مختلفی کاربرد دارند. با داشتن مهارت های پایه بهینه سازی موتورهای جستجو، می توانید خودتان به صورت رایگان بازدید سایت را افزایش دهید. با این حال برای ارتقاء ترکیبی سایت پیشنهاد می کنیم از سرویس هایی که توسط افراد متخصص ارائه می شوند استفاده کنید. در حال حاضر بالا بردن بازدید سایت در گوگل در ایران به روش خرید بک لینک از تقاضای بالایی برخوردار است. بک لینک ها در ازای پرداخت مبالغ مشخصی در سایت های دیگر منتشر می شوند و از این طریق علاوه بر جذب بازدیدکنندگان جدید، باعث افزایش آمار بازدید در گوگل نیز می شوند. موتورهای جستجو، بک لینک های موجود برای هر سایت را پیدا کرده و بر اساس تعداد این بک لینک ها رتبه سایت را در فهرست نتایج جستجو تعیین می کنند. بالا آمدن سایت در نتایج جستجو نیز به نوبه خود باعث تشدید افزایش بازدید وب سایت می گردد چرا که کاربران با دیدن موضوعیت سایت وارد آن خواهند شد.

۲.چرا باید از متخصصان کمک بگیریم؟

شما می توانید به صورت مستقل بک لینک خریداری کنید، با سایت های دیگری که می خواهید اطلاعات خود را بر روی آن ها منتشر کنید توافق کنید ولی هیچ ضمانتی دریافت نخواهید کرد. برای افزایش بازدیدکننده سایت لازم است از کمک شرکت های دیگر استفاده کنید. شرکت هایی مانند کوبو کلود که در زمینه سئو فعالیت می کنند، در سال های طولانی فعالیت خود پایگاهی از هزاران سایتی که می توان بر روی آن ها بک لینک منتشر کنید جمع آوری کرده اند. انتشار بک لینک ها به صورت خودکار صورت می گیرد و نیازی نیست زمان خود را صرف پیدا کردن سایت های مناسب بکنید. با کمک این پایگاه بزرگ می توانید با روش خرید بک لینک با سرعت زیادی بازدید سایت خود را افزایش دهید و سایت خود را به رتبه های اول نتایج جستجو برسانید که باعث جذب تعداد زیادی بازدید کننده به سایت شما خواهد شد. سیستم به صورت خودکار کارآمد بودن سایت های نمایش دهنده را بررسی می کند و بدین ترتیب بک لینک های خریداری شده شما همیشه فعال خواهند بود.

۳.اصول خرید بک لینک

اصول خرید بک لینک ها برای سایت هایی با موضوعات مختلف متفاوت است. این روش افزایش بازدید سایت برای سایت های تجاری از جمله فروشگاه های اینترنتی، سرویس های ارائه خدمات مختلف و سایت های ترکیبی بهتر عمل می کند. با این وجود این روش برای سایت هایی که محتوای تفریحی و سرگرمی را به بازدیدکنندگان ارائه می دهد نیز موثر است.

دو نوع خرید بک لینک وجود دارد:

  • بک لینک های اجاره ای که برای مدت مشخصی به افراد اجاره داده می شوند.
  • بک لینک های دائمی، که تا زمان وجود سایت نمایش دهنده بر روی آن حفظ می شوند.

بک لینک های دائمی گرانتر هستند، دوره بازگشت سرمایه در آن ها طولانی است و در صورتی که این بک لینک ها کارایی خود را از دست بدهند به سختی می توان آن ها را حذف کرد. با این وجود آن ها با ثبات تر و مطمئن تر هستند و از نظر کاربران طبیعی تر جلوه می کنند. این بک لینک ها نقش دوگانه ای ایفا می کنند: از آنجایی که بک لینک های دائمی در داخل مقالات سایت منتشر می شوند، علاوه بر کارایی برای موتورهای جستجو، مورد توجه کاربران نیز قرار می گیرند. بک لینک های اجاره ای ارزان تر و پویا تر هستند به راحتی جایگزین می شوند و می توان تعداد زیادی از این بک لینک ها خریداری کرد که برای بالا بردن بازدید سایت در گوگل برای کمپین های کوچک و با بودجه محدود مناسب هستند.

۴.خرید بک لینک از کوبوکلود

با کمک سرویس کوبو می توانید به روش خرید بک لینک که در ایران کارایی دارد افزایش بازدید سایت در گوگل را سفارش دهید. ما پایگاهی از سایت ها را با موضوعات مختلف، سیستمی هوشمند که کارآمد بودن بک لینک ها را پیگیری می کند و سرویسی حرفه ای و مطمئن را با قیمتی مناسب به شما ارائه می دهیم. با کمک ما می توانید خیلی زود و برای مدتی طولانی آمار بازدید سایت تان را افزایش دهید و کاربران و مشتریان جدیدی را برای سرویس خود جذب کنید. کوبو سرویسی است که از زمان شروع به کار خود موفق شده است به رشد شرکت های معروف زیادی کمک کند. به صورت حرفه ای تبلیغات را جایگزین کرده و به رشد و پیشرفت سایت هایی با موضوعات مختلف کمک می کنیم و خودمان را به خوبی به بازار معرفی کنیم. بازخوردهای دریافتی از مشتریان بر این موضوع گواهی می دهد. شرکت ما برای هر مشتری پیشنهاد منحصر بفرد و شرایط سودآوری را برای همکاری ارائه می دهد.

۵.نحوه تماس با ما

برای سفارش سرویس افزایش تعداد بازدیدکننده سایت از کوبو به روش خرید بک لینک، با متخصصان ما تماس بگیرید. متخصصان ما سایت شما را آنالیز و نتایج مورد نظر را مشخص کرده و استراتژی بهینه ای برای سئو سایت به شما ارائه خواهند داد. برای تماس با ما می توانید با شماره تماس ذکر شده در صفحات سایت تماس گرفته و یا از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید. متخصصان ما مشاوره لازم را به شما ارائه داده و به سوالات مربوط به قیمت ها و سایر سوالاتی که ممکن است برای شما بوجود آیند پاسخ خواهند داد.

(votes: 2, rating: 3)