بک لینک های با کیفیت

داشتن بازدید کننده زیاد، از اهمیت زیادی برای موفقیت یک سایت و افزایش پتانسیل تجاری آن (به عنوان مثال رشد تعداد سفارشات آنلاین) برخوردار است. با کمک سئو خوب سایت می توان بازدید سایت را افزایش داد. سئو عبارت است از مجموعه ای از کارها که چه در ایران و چه در هر کشور دیگری به رسیدن سایت به رتبه های اول در نتایج جستجو کمک می کند. داشتن بک لینک با کیفیت در سایت های دیگر برای سئو موفق سایت اهمیت زیادی دارد. سرویس کوبو به شما کمک می کند تا بک لینک انبوه قوی تهیه کرده و سایت خود را در گوگل ارتقاء دهید.

بک لینک ها و سئو

الگوریتم های گوگل که سایت ها را بر اساس مفید بودن و مطابقت آن ها با کلمات مورد جستجو رده بندی می کنند، قطعا وجود بک لینک از سایت های دیگر را نیز مورد توجه قرار می دهند. لینک ها وسیله ای هستن برای انتقال از یک صفحه سایت به صفحات دیگر. این لینک ها ممکن است در صفحات مختلف یک سایت قرار بگیرند و بیانگر پیوند داخلی صفحات باشند و یا در سایت های مختلفی قرارداد بگیرند که لینک های خارجی نامیده می شوند. سایتی که بک لینک به آن ارجاع می دهد سایت پذیرنده و سایتی که بک لینک در آن قرار می گیرد نمایش دهنده نامیده می شود. سایت های نمایش دهنده بخشی از وزن خود را به پذیرنده منتقل می کنند و این موضوع بر روی پیج رنک سایت که شاخص مهمی برای گوگل در رتبه بندی سایت ها می باشد تاثیر گذار است.

چگونه با کمک بک لینک موفقیت سایت را در گوگل افزایش دهیم؟

برای رساندن سایت به رتبه های اول در نتایج جستجو به بک لینک های قوی نیاز دارید. این بک لینک ها باید در سایت های با کیفیت و معتبر منتشر شوند. از طریق سیستم کوبو می توانید بک لینک های قوی خریداری کنید. این ابزار خودکار، مناسب ترین صفحاتی که بک لینک ها باید به آن ها ارجاع دهند را با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر انتخاب می کند. پس از آن کوبو سایت های نمایش دهنده معتبر را یافته و متناسب با بودجه انتخابی شما بک لینک های با کیفیت خریداری می کند. پس از گذشت مدتی (معمولا این پروسه چند هفته زمان می برد) موتور جستجو بک لینک های جدید را ایندکس کرده و با بهبود وضعیت سایت شما در نتایج جستجو، رتبه سایت شما را بروز رسانی می کند. بدین ترتیب شما می توانید بک لینک های انبوه تهیه کرده و بازدید سایت خود را افزایش دهید.

مزیت های سرویس کوبو

صرفه جویی در وقت و بودجه: برای خرید بک لینک های معتبر که می توانند سایت شما را به رتبه های اول در نتایج جستجو گوگل برسانند، باید پارامتر های سایت نمایش دهنده را به دقت مورد مطالعه قرار بدهید. این کار نیاز به تجربه و زمان زیادی دارد و گاها هزینه بالایی باید صرف آن شود. کوبو به صورت خودکار سایت های با کیفیت را انتخاب و به کاهش هزینه خرید بک لینک ها کمک می کند.

اطمینان از کیفیت بک لینک ها: با استفاده از سرویس کوبو می توانید بک لینک های قوی که از نظر موتورهای جستجو طبیعی به نظر می رسند را خریداری کنید. با این کار می توانید از پنالتی شدن (جریمه شدن) سایت توسط گوگل به علت استفاده از بک لینک ها مصنوعی جلوگیری کنید.

سادگی تنظیمات کمپین تبلیغاتی: نیاز به صرف انرژی زیادی برای ارتقاء رتبه سایت در گوگل و افزایش بازدید از سایت نخواهید داشت. کافیست سایت خود و فهرست کلمات کلیدی (به صورت دستی و یا از طریق بارگذاری فایل) را در کوبو وارد کرده و کیف پول خود را شارژ کنید. سرویس به صورت خودکار بودجه لازم برای ساخت بک لینک ها را محاسبه می کند. نیاز به انجام کار دیگری نیست چون کوبو همه کارها را انجام می دهد: بک لینک ها را می خرد، هزینه انتشار آن ها پرداخت می کند و قرار گرفتن آن ها بر روی سایت نمایش دهنده را پیگیری می کند. حالا باید منتظر آپدیت موتور جستجو و تغییر نتایج جستجو با توجه به محاسبه مجدد وزن بک لینک های منتشر شده برای سایت و یا یک صفحه سایت باشید. شما می توانید گزارش موفقیت های سئو سایتتان را در کوبو مشاهده کرده و پارامترهای کمپین تبلیغاتی خود را تغییر دهید.

(votes: 7, rating: 4.43)